Профілактичні пали використовують як інструмент управління екосистемами, для підтримки природних оселищ, а також для запобігання великим пожежам.
За розрахунками науковців УкрНДІЛГА до 2035 року очікується позитивна тенденція зростання показників щодо більшості номенклатури лісопродукції за міжнародною класифікацією FAO.
11 лютого відзначають 10-ту річницю Міжнародного дня жінок і дівчат у науці. Цьогоріч Організацією Об’єднаних Націй обрано тему «Планування прогресу для формування майбутнього: найкраще ще попереду».
Заготівля їстівних грибів в Українському Поліссі все ще є потенційно небезпечною й повинна проводитися з урахуванням типу лісорослинних умов і щільності забруднення території цезієм-137 (137Cs).
В умовах воєнного стану всебічна підтримка економіки України малим і середнім бізнесом є ключовою для створення робочих місць та надходження податків.
ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» пропонує організаціям, установам, а також громадам Харківської області сіянці дуба звичайного та інших лісових і декоративних видів для лісовідновлення та озеленення.
Впровадження у виробництво кращих індивідів і популяцій має базуватися на результатах їх комплексного оцінювання та випробування за потомством.
Науковцями проведено оцінювання меліоративних функцій полезахисних лісових смуг у різних регіонах України.
Колектив УкрНДІЛГА вітає Вас з 60-річчям і бажає міцного здоров’я та мирного неба!
Сосна чорна (Pinus nigra J.F. Arnold) – важливий лісовий деревний вид, що є ефективним для лісорозведення в посушливих умовах та на меліоративних ділянках.
Учасниками засідання було розглянуто пропозиції щодо розрахунку шкоди та збитків, заподіяних лісам України внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Поступово неконтрольоване розповсюдження адвентивної флори в лісах Центрального Полісся змінює рослинний покрив природних біотопів, створюючи загрозу як для виживання диких тварин, так і для природного поновлення.