Працівниками станції проведено комплекс весняно-польових робіт із вирощування сіянців сосни, дуба й липи в теплиці та у розсаднику Слобідського дослідного лісництва.
З метою популяризації природоохоронної діяльності та всебічного розвитку учнівської молоді науковцями ДП «Вінницька лісова дослідна станція» проведено черговий еколого-просвітницький захід.
За підтримки ФАО в Національному географічному інституті Франції (IGN) відбувся практичний семінар для національних кореспондентів країн-підписантів FOREST EUROPE.
За вагомий внесок у розвиток української науки, самовіддану працю та з нагоди Дня науки трудовий колектив УкрНДІЛГА було відзначено Подякою НАН України.
Науковці ДП «Новгород-Сіверська ЛНДС» взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, організованій Національним природним парком «Гуцульщина» та Національним екологічним центром України.
З 19 травня на державному рівні в Україні вперше стартував Національний тиждень безбар’єрності.
Для фахівців ДП «Ліси України» проведено семінар-навчання за участю державних спеціалізованих лісозахисних підприємств і наукових установ.
Щороку в третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Свято запроваджено на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок.
Вишиванки різняться кольорами й орнаментом, але кожна з них – взірець вірності й глибинної самоідентичності народу України.
З метою залучення студентства до комунікації та командної роботи, а також для поширення теми рівноправності й доступності в Поліському філіалі УкрНДІЛГА проведено захід «Дендропарк без бар’єрів».
Стійкий здоровий ліс збалансовує потреби людства, тварин і рослин та виконує такі важливі екологічні функції, як секвестрація вуглецю, фільтрація води та збереження ґрунту.
У Словаччині відбувся регіональний семінар щодо поглиблення розуміння управління територіями Смарагдової мережі, обміну досвідом і налагодження регіональної співпраці з урахуванням європейських підходів.