17-06-2024
17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою

Посушливі екосистеми вкривають більше третини площі суші планети та є особливо вразливими унаслідок виснажливої експлуатації та нераціонального використання земельних ресурсів.


14-06-2024
Врожайність насіння під наметом соснових деревостанів Східного Полісся

Науковцями було проведено оцінювання потенційних можливостей природного відновлення соснових лісів Східного Полісся на основі показників врожайності насіння.


13-06-2024
Завершився підготовчий процес до 9-ї конференції на рівні міністрів «Ліс Європи»

Учасники засідання на рівні експертів загальноєвропейського процесу «Ліс Європи» рекомендують консолідувати зусилля для надання міжнародної підтримки невиснажливому управлінню лісовим господарством в Україні.


12-06-2024
Заходи щодо охорони лісів від пожеж

Пожежонебезпечний період сягає свого піку влітку, тож підприємства, діяльність яких координує УкрНДІЛГА, постійно здійснюють профілактичні заходи з охорони лісу від пожеж.


11-06-2024
Визначено учасників конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників, оголошеного 1 травня 2024 року

За результатами перевірки документів учасником конкурсу на посаду провідного наукового співробітника відділу ентомології, фітопатології та фізіології є Скрильник Юрій Євгенович.


10-06-2024
Рододендрон жовтий – реліктовий вид Українського Полісся

Особливості поширення та розвитку природних популяцій рододендрону жовтого  у лісах Філії «Ємільчинське ЛГ» ДП «Ліси України».