Новини

21-11-2022
З Днем Гідності та Свободи!

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!


21-11-2022
Розпочав свою роботу інтернет-магазин “ДроваЄ”

Тут кожен громадянин може ознайомитися з асортиментом, який пропонують лісгоспи України, знайти для себе найближче підприємство, а також придбати дрова для опалення в режимі онлайн.


16-11-2022
Колектив УкрНДІЛГА вітає з 50-річчям Олександра Геннадійовича Целіщева

Щиро вітаємо наукового співробітника відділу інвентаризації лісів, моніторингу, сертифікації та лісовпорядкування Олександра Целіщева з 50-річчям!


11-11-2022
Лабораторія лісових традицій

Лабораторія Екології лісу УкрНДІЛГА створена майже півстоліття тому видатним науковцем-лісівником Петром Пастернаком. Вона продовжує зберігати найкращі наукові традиції, а колектив – розвивати нові наукові напрями.


09-11-2022
Участь співробітників УкрНДІЛГА у проєктах науково-дослідного інституту лісу Польщі (Instytut Badawczy Leśnictwa)

За запрошенням польських колег із науково-дослідного інституту лісу Польщі науковці УкрНДІЛГА взяли участь у наукових проєктах. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці головного управління державних лісів.


31-10-2022
Вітаємо науковців УкрНДІЛГА з присвоєнням вченого звання старшого дослідника!

Вчене звання старшого дослідника зі спеціальності 205 – Лісове господарство присвоєно ще трьом співробітникам УкрНДІЛГА: Олександру Борисенку, Ользі Зінченко та Максиму Румянцеву.


28-10-2022
Участь у програмі «Зелена країна»

ДП «Новгород-Сіверська ЛНДС» продовжує приймати участь у реалізації програми президента України «Зелена країна» та поповнювати колекцію рослин свого Дендропарку.


25-10-2022
Лісові дослідження у Чеському університеті природничих наук

В університеті готують фахівців різних рівнів (бакалаврів, магістрів, докторів філософії) на шести факультетах. Студенти представляють різні країни та материки земної кулі.


23-10-2022
Проведено чергові обліки на стаціонарних багатоваріантних дослідних об’єктах у ДП «Харківська ЛНДС»

Дослід закладено під керівництвом професора В. П. Ткача  в умовах свіжої кленово-липової діброви у 2009 р. з метою опрацювання способів і технологій переформування ослаблених порослевих дубових насаджень.


20-10-2022
Ліси в умовах сучасних викликів

Сьогодні, 20 жовтня 2022 року, у режимі онлайн відбулося засідання міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і здобувачів, яку організовано в УкрНДІЛГА ім. Г. М. Висоцького.


14-10-2022
Україна святкує День Захисника. Вітаємо всіх наших Захисників і Захисниць!

Ми живемо у XXI сторіччі, і наша Нація сьогодні змужніла. Ми стали справді єдиним народом. Наші Захисники і Захисниці вийшли боронити українську землю, право українців вільно жити на своїй землі.


12-10-2022
Проведено дослідження щодо вивчення особливостей лісовідновлення сосни звичайної в умовах Опілля

Незважаючи на умови, що склалися в Україні внаслідок військової агресії рф, науковці УкрНДІЛГА продовжують свої науково-дослідні роботи.