Рослинний світ, лісові ресурси та природно-заповідний фонд

Опубліковано: 2023-09-16

Науковці ДП «Вінницька лісова науково дослідна станція» 14 вересня 2023 року взяли участь в роботі Круглого столу на тему: «Врегулювання питань, пов’язаних із використанням (видаленням) об’єктів рослинного світу, лісових ресурсів та природно-заповідного фонду». Метою даного заходу було розроблення пропозицій щодо внесення змін до законодавства та удосконалення механізмів використання природних ресурсів, а саме лісових та зелених насаджень.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, серед яких особлива увага була приділена питанню охорони й раціонального використання лісових ресурсів, які не передані у користування, та порядку видалення зелених насаджень за межами населених пунктів.

Зустріч проходила у форматі дискусії, під час якої кожна зацікавлена сторона змогла висловити своє бачення проблем, які виникають при використанні природних ресурсів.

За результатом зустрічі було прийнято рішення розробити пропозиції щодо шляхів вирішення порушених питань та направлення їх до Вінницької обласної Ради та Вінницької ОВА з метою ініціювання внесення змін до чинного законодавства Кабінетом Міністрів України.

Науковці ДП «ВінницькаЛНДС»