Відбулася церемонія відкриття регіонального кластера «Регіональний центр космічного моніторингу Землі “Слобожанщина”»

Опубліковано: 2020-12-04

3 грудня 2020 року відбулася знакова подія: відкриття науково-практичного кластера «Регіональний центр космічного моніторингу Землі “Слобожанщина”», базою для якого відповідно до спільного рішення представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітньо-наукових установ і організацій стала кафедра геоінформаційних технологій та космічного моніторингу Землі (407) нашого Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

На урочистому засіданні в залі для переговорів головного корпусу були присутні представники керівництва ХАІ, члени уряду, експерти профільних підприємств і науково-дослідних інститутів. УкрНДІЛГА на цьому заході представляла перший заступник директора Висоцька Наталя Юріївна.

Участь УкрНДІЛГА у такому кластері дасть змогу посилити співпрацю з іншими науковими, освітніми та бізнесовими структурами Слобожанщини щодо використання методів дистанційного зондування Землі для екологічного моніторингу екосистем, зокрема для розроблення сервісів підтримки прийняття рішень під час гасіння лісових пожеж та автоматизованого виявлення випадків нелегальних рубок у лісах.

Засідання було завершено обговоренням робочих пропозицій, підписанням Угоди про відкриття кластера і груповим фото учасників.

Прес-служба УкрНДІЛГА