Новини

Нам вдалося зменшити незаконні рубки на 46 %, у порівнянні з піврічним періодом минулого року. Щоденні рейдові патрулювання лісів, нові стандарти деревини, підключення до електронного обліку деревини всіх лісокористувачів, електронні аукціони, нові незаангажовані кадри вже дають свої результати. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький підписав наказ про проведення протягом двох тижнів ретельної перевірки Великобичківського лісгоспу стосовно всіх фактів, оприлюднених учора в дослідженні громадської організації «Earthsight».

Природний ареал соснового насіннєвого клопа розташований у Північній Америці – західніше Скелястих гір, від Британської Колумбії та провінції Альберта на півночі до Каліфорнії та Мексіки на півдні. Вид розширює ареал, безсумнівно є інвазійним, нині його зафіксовано в Південній Америці, Європі, Східній Азії, Північній Африці тощо. Його занесено до списку найбільш шкодочинних видів у базі ЕРРО.

За словами Голови Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького повені в Карпатах спричинені природними факторами. Так, за останні три дні в Карпатах випала місячна норма опадів, в Івано-Франківській області найбільше.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів (реєстр. № 2379).

Ясенева смарагдова вузькотіла златка здатна заселяти як ослаблені, так і здорові дерева, що неминуче приводить до їхньої загибелі.

Держлісагентство стає відкритішим для людей. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

День змінює ніч, тому що Земля обертається навколо своєї осі. На зміну зимі приходять весна, а потім літо, осінь і знову зима, тому що Земля обертається навколо Сонця. Під час руху Землі навколо Сонця протягом року до нього повернені то Південна, то Північна півкулі. Тому коли у Північній півкулі зима, то в Південній – літо і навпаки.