Новини

Вітаємо з Днем працівника лісу!

У 2019 році опубліковано наукову монографію  «ЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В ЗОНІ ВПЛИВУ ЗМІЇВСЬКОЇ ТЕС», яку було підготовлено за результатами співпраці науковців ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького (УкрНДІЛГА, м.

На 71-му році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце науковця, педагога, щирої та світлої людини, чий вагомий внесок у лісівничу науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців для лісової галузі України важко переоцінити.

2 вересня 2019 року в приміщенні малого залу УкрНДІЛГА відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 998, успішно відбулися вибори директора інституту.

Вітаємо з днем Незалежності України!

Над німецькими лісами нависла загроза вимирання. Аби відвернути катастрофу, уряд Німеччини хоче виділити на програму лісовідновлення півмільярда євро.

Під час візиту української делегації до Словацької Республіки відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря з керівництвом державного підприємства «Ліси Словацької Республіки».

Цього тижня делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Словацькій Республіці.