Новини

6 грудня 2018 року відбулася зустріч колективу УкрНДІЛГА з представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Котляр Г.О. (головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами держ. реєстрації та підвищення кваліфікації держ. реєстраторів Управління держ. реєстрації) та Свиридова Н.О.

5 грудня о 12:00 в Українському ордена «Знак Пошани» науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.828.01 відбувся прилюдний захист дисертації Мамчур Валентини Василівни на тему: «Комплексне оцінювання інтродукції айланта найвищого (Ailanthus altissima (Mill.) у Правобережному

5 грудня 2018 року о 9:00 в Українському ордена «Знак Пошани» науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.828.01 відбувся прилюдний захист дисертації Борисенка Олександра Ігоровича на тему: «Прогнозування поширення пожеж та осередків шкідливих комах у соснових лісах засобами

Загальновідомо, що клен цукровий (Acer saccharum Marshall) є національним символом Канади та 4 штатів США (Нью-Йорк, Вермонт, Західна Вірджинія та Вісконсін). Своєю популярністю вид завдячує тому, що до ввезення в Америку цукрової тростини він був найважливішим джерелом цукру для аборигенів, а потім і для перших білих поселенців.

Пожежі є одним із найнебезпечніших факторів впливу на ліси. Відомо, що понад 90 % від загальної кількості пожеж виникає у соснових лісах.

23 листопаду у Полтаві на базі Полтавської державної аграрної академії відбулася І Всеукраїнська конференція «Селекційні досягнення в Україні: проблеми правової охорони та перспективи вдосконалення захисту», яку організували Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАН ПрН України (http://www.ndiiv.org.ua/index.php/ua/) та Полтавсь

13 – 15 листопада 2018 року в Інституті лісу Національної академії наук Білорусі (м. Гомель) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Біологічне різноманіття лісових екосистем: стан, збереження та використання». Серед учасників були представники від 50 установ та організацій із 7 держав (Білорусь, Україна, Росія, Казахстан, Чехія, Японія, Туреччина).

У Східному Поліссі в останні роки загострилася проблема всихання соснових насаджень та поширення в них верхівкового короїда Ips acuminotus Gum.