Новини

Вийшла з друку монографія V. Tshikolovets, I. Pliushch, O. Pak and Y. Skrylnik "The Butterflies of Afghanistan" (2018).

21 квітня в третю суботу місяця вся Україна буде святкувати День довкілля. Поштовхом до його започаткування було проведення в цей день Стокгольмської конференції ООН, внаслідок якої створено програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). А вже в Україні з 1998 року після Указу Президента з’явилося власне свято День довкілля.

Загальновідомо, що пожежі завдають великих збитків лісовому господарству. У вогні згоряє або пошкоджується багато цінної деревини, знищується лісова флора та фауна, ослаблюються деревостани, виникають сприятливі умови для поширення шкідників та хвороб, втрачається дорогоцінний робочий час та ресурси.

29.03.2018 р. під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України с.н.с. лабораторії НІТ УкрНДІЛГА Богомолов В. В. представив інформацію щодо перспектив розвитку та впровадження геопорталу «Ліси України» у лісогосподарське виробництво. Після закінчення пробної експлуатації на підприємствах Київського обласного та по м.

Днями за авторства народних депутатів України, членів Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, у Парламенті зареєстровано низку законопроектів, спрямованих на забезпечення фінансування лісового господарства, ефективного його ведення та посилення охорони лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

Жорсткі кліматичні умови Степу зумовлюють багатоплановість робіт щодо заліснення лісокультурних ділянок арени Нижньодніпровських пісків, які, зокрема, залежно від типу рельєфу та експозиції схилу, механічного складу та шаруватості пісків (ґрунтів), глибини залягання ґрунтових вод, базису ерозії, наявності вітроударних ділянок, ступеню заростання трав’янистою рослинністю вирізняються пістрявістю

Упродовж останніх років у багатьох областях України стрімко поширилося масове всихання соснових насаджень. Найбільш поширеним шкідником в осередках усихання є верхівковий короїд (Ips acuminatusGyl).

3 квітня 2018 року Верховною Радою України в першому читанні (за основу) прийнято проект Закону України «Про концесії» (реєстр. № 8125).

Законопроект містить зміни до Лісового кодексу України, які унеможливлюють передачу лісів у концесію.