Новини

Боротьба з незаконними рубками один із наших пріоритетів. І ми тут уже зробили декілька суттєвих кроків, які допоможуть системно побороти це явище. Про це розповів Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький в інтерв’ю сайту «ThePage».

Останнім часом часто дискутуються питання перспективності селекції на основі швидкоплідних латеральних форм горіха волоського (Juglans regia L.). Цим питанням багато років опікується Харківський селекціонер-аматор Л. С. Шугін. У 70-ті роки він отримав від селекціонера С. С.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький повідомив, що податкове навантаження в частині сплати рентної плати зменшиться в середньому на 10 %.

Держлісагентство підтримує план Уряду з подолання безробіття внаслідок пандемії коронавірусу. Ми вже працюємо над створенням додаткових 2 500 нових робочих місць у різних регіонах України. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

24 травня, на 64-му році життя перестало битися серце науковця, лісівника, щирої та світлої людини, чий вагомий внесок у лісівничу науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців важко переоцінити.

Таке ганебне явище, як незаконні рубки, має взагалі зникнути в Україні. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час прямого ефіру на Українському радіо.

Всі ділянки суцільних зрубів повністю відновлюють молодим лісом. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький. Він зазначив, що вдається створювати і нові ліси. На сьогодні вже відновлено майже 25 тисяч гектарів лісу (висаджено більше 122 мільйонів дерев).

16 травня, у третю суботу місяця, наукова спільнота України відзначає професійне свято – День науки. Розвиток науки, ефективне використання та впровадження результатів наукової діяльності – це основа інтелектуального потенціалу нації й економічного зростання держави, запорука майбутнього та авторитет країни на міжнародній арені.