Новини

12–13 червня 2019 року в Києві проходила міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення». Конференція проходила під егідою Національної академії наук України та Національної академії наук Білорусі.

Робота групи з лісових пожеж проводиться щорічно під егідою Служби з надзвичайних ситуацій «Copernicus» (EMS).

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки. Від Харківської обласної держадміністрації науковців привітала голова ХОДА Юлія Світлична. Вона відзначила особливе місце харківських вчених у розвитку науки в Україні і наголосила на необхідності її міцної державної підтримки.

Ясен звичайний є одним із понад 40 видів роду Fraxinus, що ростуть у помірному та субтропічному регіонах північної півкулі. Цей вид не є вибагливим до родючості ґрунту, стійкий до посухи та морозу, росте у лісах, захисних лісових смугах, дендропарках і містах.

16-17 травня 2019 року в Черкаському ОУЛМГ проведено семінар-нараду Держлісагентства України для працівників, відповідальних за звя’зки із засобами масової інформації. У заході взяли участь прес-секретарі з обласних управлінь та організацій безпосереднього підпорядкування Держлісагентству.

18 травня, у третю суботу місяця, наукова спільнота України відзначає професійне свято – День науки. Це свято вшанування наукових традицій і досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Саме перед вченими життя ставить складні, проте дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

5 квітня 2019 року на базі лісового факультету Чеського Аграрного Університету (Прага, Чеська Республіка) проведено третю міжнародну нараду експертної групи з адаптації лісів до змін клімату.