Новини

17 травня 2017 року в Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар-нарада «Застосування геопорталу «Ліси України» для моніторингу рубок та захисту лісу від пожеж», в якому взяли участь науковці лабораторії нових інформаційних технологій УкрНДІЛГА, головні лісничі та інженери всіх підпорядкованих підприємств, співробітники ВО «УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ».

18 травня 2017 року на засіданні Уряду схвалено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України» щодо повноважень Кабінету Міністрів України про затвердження Санітарних правил у лісах.

На початку травня співробітниками лабораторії селекції УкрНДІЛГА, ВП «Харківська лісонасіннєва лабораторія» ДО «Український ЛСЦ» та ДП «Гадяцький лісгосп» Полтавської області було здійснено відбір кандидатів у плюсові дерева сосни звичайної.

Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич оприлюднила проект Стратегії реформування лісового господарства України на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук сьогодні, 12 травня.

Вона зазначила, що в Стратегії відображено її бачення необхідних для галузі реформ.

8 травня - День пам’яті та примирення

9 травня - 72-га річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 

Усім лісівникам знайоме ім’я ботаніка, ґрунтознавця, географа, автора вчення про ліс Г. Ф. Морозова.

Присвячена 150-річчю Г. Ф. Морозова міжнародна науково-практична конференція відбулася 20–21 квітня 2017 року у Воронезькому державному лісотехнічному університеті, який із 2014 року носить його ім’я.

Протягом останнього десятиріччя зроблено значний крок у напрямку розвитку систем управління геобазами даних, геоінформаційних систем, як платних, так і безкоштовних. Існує значна кількість WEB-технологій для публікації галузевих даних у мережі Internet.

Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться 8 червня 2017 року об 11 годині у приміщенні Держлісагентства.

Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.