Новини

Стале використання дикої природи та її охорона набувають актуальності у всьому світі. Тому одним із найважливіших завдань сьогодення є проведення обліку чисельності мисливських звірів і птахів. Такий облік надає повну інформацію щодо місця мешкання тварин, їхньої чисельності в різних угіддях, статевого й вікового розподілу. Все це дає змогу використовувати мисливську фауну раціонально.

100 мільйонів сіянців та саджанців дерев висадили на сьогодні лісівники по всій Україні. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні, 21 березня, в Північній півкулі – день весняного рівнодення, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань. До 2013 року цей день відзначали як Всесвітній день лісівництва.

Офіційне відкриття року здоров’я рослин (Year of plant health)

ФАО анонсувало 2020 рік роком захисту рослин і приділяє пильну увагу програмам, спрямованим на захист рослин на планеті, зокрема на захист лісів. У межах такої програми 18–30 листопада 2019 року у біоцентрі лісового факультету Шведського Університету Аграрних наук (SLU) (Уппсала) Департаментом лісової мікології і патології рослин лісового факультету проведено семінар «Лісова фітопатологія у 21 сторіччі» для науковців лісової галузі.

На сьогодні тільки підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, вже виставили майже 4 мільйони кубометрів деревини на електронні аукціони, а продано на суму майже 500 мільйонів гривень. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Державне агентство лісових ресурсів України надіслало листа обласним управлінням, підприємствам, установам та організаціям безпосереднього підпорядкування щодо організації роботи під час дії карантину (завантажити).

У Держлісагентстві задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію учасників на Акцію через обмеження на проведення масових заходів. Це передбачено у відповідних урядових рішеннях щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.