Новини

Вітаємо з днем Незалежності України!

Над німецькими лісами нависла загроза вимирання. Аби відвернути катастрофу, уряд Німеччини хоче виділити на програму лісовідновлення півмільярда євро.

Під час візиту української делегації до Словацької Республіки відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря з керівництвом державного підприємства «Ліси Словацької Республіки».

Цього тижня делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Словацькій Республіці.

Щиро вітаємо директора Інституту, члена-кореспондента НААН України, Лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, Академіка та Віце-президента Лісівничої академії наук України, доктора с.-г. наук, професора Ткача Віктора Петровича з 65-річчям!

18 липня заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар з робочім візитом відвідав ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА». На зустрічі з науковим колективом було обговорено основні проблеми підприємства й лісової науки Півдня України загалом.

Прес-служба ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»

12 липня завідувач Краснотростянецького відділення В. А. Ігнатенко взяв участь у виїзному міжнародному науково-практичному семінарі-тренінгу з проблеми всихання соснових насаджень унаслідок поширення та масового розмноження верхівкового короїда.

18 липня Харківщину відвідав з робочим візитом Президент України Володимир Зеленський. Ключовим питанням поїздки стала інформація про незаконну вирубку лісу в регіоні. Президент України особисто оцінив лісові угіддя області та масштаби вирубок, після чого провів екстрену нараду.