Новини

8 червня 2018 року відповідно до рішення засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України «Про стан та перспективи застосування поступових і вибіркових систем рубок головного користування» відбулася виїзна нарада головних лісничих підприємств Чернігівського ОУЛМГ.

На початку червня 2018 р. науковцями лабораторії лісівництва УкрНДІЛГА досліджено стан природного поновлення на стаціонарному дослідному об’єкті з переформування ослабленого порослевого дубняку в мішаний деревостан природного насіннєвого походження. Дослідний об’єкт закладено в Дергачівському лісництві (кв. 215) ДП «Харківська ЛНДС» у типі лісу свіжа кленово-липова діброва.

У ДП «Славутське лісове господарство» 31 травня відбувся науково-практичний семінар щодо всихання соснових деревостанів в умовах Малого Полісся.

Днями на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народними депутатами підтримано низку законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

5 червня 2018 року о 10:00 в Українському ордена «Знак Пошани» науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.828.01 відбувся прилюдний захист дисертації Діденка  Максима  Михайловича на тему: «Природне насіннєве відновлення дуба звичайного в південній частині Лівобережного Лісостепу Ук

Наведено результати досліджень щодо сезонного розвитку, динаміки популяцій і шкідливості соснового підкорового клопа у чистих соснових і мішаних сосново-березових насадженнях Новгород-Сіверського Полісся, зокрема у комплексних осередках з іншими шкідливими комахами.

Делегація українських лісівників під керівництвом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря перебуває у Республіці Словенія з метою обміну досвідом та налагодження співпраці.

 

Під час візиту до Республіки Словенія делегація українських лісівників на чолі зі заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимиром Бондарем продовжила вивчати досвід словенських лісівників щодо ведення лісового господарства.