Новини

Дубовий клоп-мереживниця (Corythucha arcuata) потрапив із США в Італію у 2000 році, а згодом – в інші країни Південної та Центральної Європи й Туреччину. У 2015 році виявлений у Краснодарському краї Росії, де вже у 2016 році пошкодив дубові насадження на площі понад 1 млн га. Звідти клоп проник у Крим і Херсонську область, а з Угорщини – в Закарпатську.

У газеті «Урядовий кур’єр» (№ 144 від 29.07.2020) опубліковано інтерв’ю Віце-президента НАН України академіка НАН України Анатолія Глібовича Загороднього стосовно здобутків вітчизняних учених у галузі раціонального використання природних ресурсів, збереження довкілля та забезпечення сталого розв

31 липня 2020 р. з робочим візитом УкрНДІЛГА відвідав Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович. Він оглянув інститут та провів нараду з науковцями та керівниками структурних підрозділів інституту з питань подальших перспектив розвитку вітчизняної лісівничої науки.

Щиро вітаємо завідувача лабораторії економіки і організації лісового господарства УкрНДІЛГА, члена-кореспондента Лісівничої академії наук України, кандидата економічних наук, старшого наукового співробітника Торосова Артема Сергійовича з 70-річчям!

Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович на своїй сторінці у Facebook.

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає з Днем народження директора Інституту, члена-кореспондента НААН України, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, академіка та Віце-президента Лісівничої академії наук України, доктора с.-г. наук, професора Віктора Петровича Ткача!

Науковці лабораторії лісівництва відпрацьовують технологію проведення лісовідновних рубок в соснових і дубових лісах для вирішення проблем, пов’язаних із розробкою екологічно орієнтованих технологій і систем лісогосподарських заходів, спрямованих на збереження і відновлення природних лісів, їхнього біологічного різноманіття.

Сьогодні, за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, Перший заступник Міністра Богдан Боруховський представив колективу Держлісагентства новопризначених Голову Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича та заступника Голови відомства Юрія Болоховця.