Новини

Вітаємо з Днем Незалежності України!

28 липня 2017 року на базі Сухоліського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп» відбувся семінар-навчання на тему: «Всихання соснових насаджень. Проблеми та шляхи їх вирішення». У заході взяли участь наукові співробітники Поліського філіалу УкрНДІЛГА (О. О. Орлов, О. В Жуковський., О. В. Струтинський ), представники Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист», головні лісничі лісогосподарських підприємств Київської області, представники органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації.

У липні – серпні 2017 року співробітники Краснотростянецького відділення УкрНДІЛГА виконували роботи селекційного, лісокультурного та лісівничого напрямів. Також надано науково-практичну допомогу ДП «Тростянецьке ЛГ» в упровадженні способів розмноження цінних видів та форм декоративних рослин.

Державне агентство лісових ресурсів України виносить на громадське обговорення проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року.

Державне агентство лісових ресурсів України звернулося з листом до начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства щодо сприянню проекту «Лісова варта» за підтримки Фінського фонду місцевого співробітництва та Лісової служби США «Дунайсько-Карпатська програма Всесвітнього Фонду природи (WWF-DCP)».

У 2016 році випробувальною радіологічною лабораторією ДП «Новгород-Сіверська ЛНДС»  проаналізовано 1186 зразків продукції лісового господарства:

Під час виїзної наради Державного агентства лісових ресурсів у м. Сарни (Рівненська область) обговорено проект Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового і мисливського господарства України, розробленого робочою групою при Держлісагентстві.