Новини

До Вашої уваги знайомство з дендропарком УкрНДІЛГА в осінню пору. Ви побачите унікальні для України деревні породи та гібриди утворені від схрещення різних видів. Короткий екскурс в історію його створення, сьогодення та плани на майбутнє.


22 жовтня, на 101-му році життя, перестало битися серце видатного науковця та педагога знаного в Україні та Європі, щирої та світлої людини, чий вагомий внесок у науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців важко переоцінити.

За ініціативи Німецько-українського агрополітичного діалогу (АПД) 29-30 вересня 2020 року відбувся дистанційний міжнародний тренінг із питань забезпечення якості проведення Національної інвентаризації лісів (НІЛ) в Україні, в якому використовувався досвід експертів із НІЛ Федеративної Республіки Німеччини.

13 жовтня 2020 року в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбувся науковий форум «Наука, діалог поколінь».

З метою розвитку Слобожанського регіону України за напрямами космічних технологій та геоінформаційних систем органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, регіональними організаціями, закладами вищої освіти й науковими установами було прийнято рішення про створення науково-практичного кластера «Центр космічного моніторингу Землі “Слобожанщина”» на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Згідно з цим 9 жовтня в конференц-залі головного корпусу нашого університету відбулася попередня організаційна зустріч.

13 жовтня 2020 року виповнюється 50 років зі дня заснування «Укрцентркадриліс». «Укрцентркадриліс» – це велика історія комунікації багатотисячної родини лісівників.

Із 2002 року організацію очолює кандидат с.-г. наук  Ірклієнко Сергій Петрович.

Прес-служба УкрНДІЛГА

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає з 70-річчям кандидата с.-г. наук, професора, академіка ЛАНУ, відмінника лісового господарства України, відмінника народної освіти України, почесного лісівника України, Заслуженого лісівника України Віктора Мельхіоровича Маурера!