Новини

15 січня 2020 року в Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося перше засідання Робочої групи з розробки національного стандарту лісоуправління за системою PEFC.

З метою підвищення декоративності та наукової значущості дендропарку УкрНДІЛГА в 2014 р. науковцями лабораторії селекції УкрНДІЛГА та ДП «Харківська ЛНДС» було обстежено дендропарк та прийнято рішення про його поетапну реконструкцію.

Відповідно до податкового законодавства встановлено рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів (ст. 256 Податкового кодексу України).

Перед Держлісагентством стоїть завдання подати до Парламенту законопроект про ринок деревини до червня цього року. Сподіваюся, що спільно з профільними асоціаціями ми плідно попрацюємо і подамо його швидше. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час зустрічі, ініційованої представниками асоціацій деревообробних та лісозаготівельних підприємств.

Бобер річковий належить до ряду гризунів (Rodentia), а його родина – до однієї з найдавніших груп ссавців північного помірного кліматичного поясу нашої планети.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив переконання, що «нахабне розкрадання українського лісу піде у минуле», ніхто не буде закривати очі на існування сірого ринку деревини. Про це він повідомив під час наради щодо подальшого розвитку лісової галузі з керівниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів України.

На початку грудня 2019 року у Бельгії (Брюссель) відбулося 40-е засідання Експертної групи з лісових пожеж. Подія бере свій початок із 1998 року, коли у зв'язку з розвитком Європейської інформаційної системи лісових пожеж (EFFIS) було створено Експертну групу з лісових пожеж (EGFF). Наразі мережа EFFIS складається з 42 країн Європи, Близького Сходу та Північної Африки.