Новини

Відтепер кожен бажаючий може ознайомитися з фактичними цінами на деревину, які склалися на ринку лісоматеріалів.

На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитися з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/

Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» Ігор Нейко взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену».

На виконання доручення Держлісагентства науковці УкрНДІЛГА та фахівці ДСЛП Харківлісозахист розробили систему лісопатологічного моніторингу осередків шкідників та хвороб лісу засобами Геопорталу «Ліси України», дослідну експлуатацію проведено на підприємствах Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Днями в Міністерстві енергетики та захисту довкілля України відбулося засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону України «Про території Смарагдової мережі».

Не тільки людина має проблеми із судинами. Якщо в них утворилися тромби або холестеринові бляшки, надходження крові до певних органів порушується, що спричиняє хвороби різної тяжкості, у найгірших випадках – загрозу життю людини.

У вересні – жовтні згідно з тематичним планом та програмно-методичною запискою по темі № 1 «Удосконалити способи та технології проведення рубок у рівнинних лісах України» науковці лабораторії лісівництва УкрНДІЛГА старші наукові співробітники В. А. Лук’янець  та М. Г. Румянцев продовжили роботи на науково-дослідних об’єктах.