Новини

Вітаємо з Днем Соборності України! 

 

Колектив Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького щиро вітає заступника директора УкрНДІЛГА Євгена Миколайовича Шахнера з Днем народження!   

12 січня 2021 року анонсовано спеціальний випуск швейцарського журналу Forests, який має назву Integrated Management and Innovative Practices for Invasive Tree Pathogens

Завершується Міжнародний рік здоров’я рослин, оголошений Організацією Об’єднаних Націй. Людина піклується про здоров’я рослин насамперед тому, що одержує з них продукти харчування, сировину, будівельний матеріал і зацікавлена одержати зазначену продукцію в якнайбільшому обсязі та найкращої якості, а не ділитися з комахами, слимаками та грибами.

Із глибоким сумом повідомляємо, що 4 січня 2021 року, на 74-му році життя, перестало битися серце відомого лісового селекціонера, провідного наукового співробітника лабораторії лісовідновлення і селекції Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П. С. Пастернака, кандидата сільськогосподарських наук, члена-кореспондента Лісівничої академії наук України Романа Михайловича Яцика. Він був людиною неймовірної працьовитості, невичерпної енергії, та водночас скромності й надійності. Внесок Романа Михайловича у розвиток лісової селекції, науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців важко переоцінити.

Близько 90 років тому в різних регіонах на теренах колишнього СРСР було створено наукові установи з метою сприяння поліпшенню стану лісів і підвищенню їхньої продуктивності. Цього року святкують чергову круглу дату Український науково-дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім.