Новини


 

22 жовтня, на 101-му році життя, перестало битися серце видатного науковця та педагога знаного в Україні та Європі, щирої та світлої людини, чий вагомий внесок у науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців важко переоцінити.

За ініціативи Німецько-українського агрополітичного діалогу (АПД) 29-30 вересня 2020 року відбувся дистанційний міжнародний тренінг із питань забезпечення якості проведення Національної інвентаризації лісів (НІЛ) в Україні, в якому використовувався досвід експертів із НІЛ Федеративної Республіки Німеччини.

13 жовтня 2020 року в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбувся науковий форум «Наука, діалог поколінь».

З метою розвитку Слобожанського регіону України за напрямами космічних технологій та геоінформаційних систем органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, регіональними організаціями, закладами вищої освіти й науковими установами було прийнято рішення про створення науково-практичного кластера «Центр космічного моніторингу Землі “Слобожанщина”» на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Згідно з цим 9 жовтня в конференц-залі головного корпусу нашого університету відбулася попередня організаційна зустріч.

13 жовтня 2020 року виповнюється 50 років зі дня заснування «Укрцентркадриліс». «Укрцентркадриліс» – це велика історія комунікації багатотисячної родини лісівників.

Із 2002 року організацію очолює кандидат с.-г. наук  Ірклієнко Сергій Петрович.

Прес-служба УкрНДІЛГА

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає з 70-річчям кандидата с.-г. наук, професора, академіка ЛАНУ, відмінника лісового господарства України, відмінника народної освіти України, почесного лісівника України, Заслуженого лісівника України Віктора Мельхіоровича Маурера!

Системне вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою (ЗКС) для лісовідновлення та лісорозведення лісогосподарськими підприємствами в Україні було розпочато в 2006 р.