Зустріч з майбутніми фахівцями

17 вересня після урочистої посвяти першокурсників у Херсонському державному аграрному університеті відбулася зустріч т.в.о. директора ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» Глода О.І. зі студентами спеціальності «Лісове господарство», що отримують освіту на кафедрі лісового та садово-паркового господарства факультету рибного господарства та природокористування.

Глод О.І. привітав майбутніх студентів та тих, хто вже закінчує свою освітню дорогу в alma mater, зі святом посвяти у студенти та Днем працівника лісу. Крім теплих привітальних слів, було обговорено ряд практичних та виробничих питань, що виникають у сучасних умовах ведення лісового господарства. Розглянуто особливості ведення лісового господарства на півдні України, особливості селекції деревних порід в умовах зміни клімату, проблеми, що трапляються через виникнення лісових пожеж, коливання рівня ґрунтових вод, впливу шкідників, незаконних рубок та ін. Та найголовніше – Олександр Іванович запевнив майбутніх фахівців у тому що, незважаючи на складну фінансову ситуацію галузі, лісівники України кожного року роблять величезний вклад в охорону лісу, розбудову та зміцнення економіки держави. Він охоче дав відповіді на всі запитання, що виникли в допитливої молоді під час розмови.

Справжній двосторонній діалог між теперішніми та майбутніми фахівцями викликає надію на подальше стабільне існування лісової галузі, її розвиток та поновлення кадрів молодими та енергійними лісівниками.

І.В. Тимощук,

заст. директора з наук. роботи ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»