Знайомство французької делегації з практичними розробками науковців УкрНДІЛГА.

12 вересня цього року ДП «Тетерівський лісгосп» відвідали представники делегації Сенату Французької Республіки сенатори Жан-Ів Леконт та Жак Лежандр, співробітник секретаріату Сенату Жеремі Рубен на чолі з керівником Групи дружби Україна-Франція, сенатором Ерве Мореєм, якого напередодні Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги ІІІ ступеня», а також Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон та співробітники посольства Флоріан Глоаген, Міріям Галланд, Ян Коскінські. Іноземних делегатів супроводжували народні депутати Верховної Ради на чолі із співголовою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Французькою республікою, заступником голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Олексієм Гончаренком.

         Незважаючи на обмеженість в часі, директор лісгоспу Дмитро Степанович Гоцуляк  ознайомив гостей із специфікою та умовами роботи підприємства, його здобутками та економічними показниками. Гості високо оцінили розробку науковців УкрНДІЛГА - систему боротьби з лісовими пожежами на основі систем відеоспостереження, яка дозволяє оперативно виявляти загоряння та ефективно з ними боротись. Ця тема особливо актуальна для країн Європи, які потерпають від лісових пожеж.

         Також гостям було продемонстровано роботу Геопорталу "Ліси України", який серед іншого надає інформацію для громадськості про господарську діяльність підприємств.

         Візит на підприємство делегації такого рівня є дуже важливим, так як вказує на увагу влади  до підприємств лісової галузі, які попри складні умови роботи працюють над збереженням і примноженням лісових багатств, а також наповненням державного та місцевих бюджетів.

 

За матеріалами сайту ДП "Тетерівський Лісгосп"