Знати та захищати свої права: загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

6 грудня 2018 року відбулася зустріч колективу УкрНДІЛГА з представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Котляр Г.О. (головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами держ. реєстрації та підвищення кваліфікації держ. реєстраторів Управління держ. реєстрації) та Свиридова Н.О. (провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства) прочитали лекцію про нові напрямки проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Гості розповіли присутнім про можливість отримання членами сім’ї першого ступеня спорідненості (чоловік, дружина, діти, батьки) податкової знижки за сплачені освітні послуги дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти, а також про ініціативу Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває і нові правила виїзду дітей з батьками за кордон.

Останнім часом особливо болючим питанням для українського суспільства є насильство серед дітей, булінг. Для боротьби з цим явищем Міністерство юстиції України активно веде просвітницьку роботу в межах кампанії #СтопБулінг. Про його причини, наслідки, шляхи подолання та відповідальність за психологічний та фізичний тиск мають знати всі.

У межах проекту кожен охочий може отримати безкоштовну правову допомогу.

Прес-служба УкрНДІЛГА