Збірник наукових праць «Лісівництво і агролісомеліорація» індексовано в міжнародній базі даних наукової літератури ICI Journals Master List 2016

Збірник наукових праць «Лісівництво і агролісомеліорація» за 2016 рік (випуски 128, 129) нещодавно успішно пройшов процедуру оцінювання якості Index Copernicus International і потрапив до переліку ICI Journals Master List за 2016 рік, отримавши Index Copernicus Value (ICV) 62.25.

Ця оцінка відображається в списку індексованих журналів ICI Journals Master List 2016, а також у базі ICI World of Journals.

Збірник «Лісівництво і агролісомеліорація», заснований Українським ордена «Знак Пошани» науково-дослідним інститутом лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького, публікує оригінальні статті за результатами теоретичних, експериментальних та методичних досліджень із питань лісівництва, лісознавства, лісовирощування та лісорозведення, агролісомеліорації, лісової ентомології, фітопатології, моніторингу, радіології, селекції деревних порід, мисливствознавства. Він призначений для науковців і спеціалістів лісового господарства, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Наявність в міжнародній наукометричній базі даних дозволяє журналам отримувати інформацію про цитування, існувати в цифровому світі науки завдяки оцифровуванню контенту, бути відкритим для дослідників з усього світу, підтримувати наукову прозорість та протидіяти так званим «хижацьким» журналам.

Прес-служба УкрНДІЛГА