Вітаємо з ювілеєм Олену Сергіївну Мігунову!

Сьогодні виповнюється 90 років від дня народження Олени Сергіївни Мігунової, головного наукового співробітника лабораторії екології лісу УкрНДІЛГА, доктора с.-г. наук, професора, академіка Лісівничої академії наук України (ЛАНУ).

Вельмишановна Олено Сергіївно!

У день Вашого ювілею колектив УкрНДІЛГА шле Вам вітання!

Ми знаємо Вас як ученого світового рівня в галузі ґрунтознавства, лісової типології, лісівництва, їхньої історії і застосування в різних сферах природничих наук. Результати Вашої роботи належать до скарбниці видатних наукових досягнень країни і визнаються далеко за її межами.

Олено Сергіївно, Вам є чим пишатися, тому що в будь-яких життєвих ситуаціях Ви залишалися професіоналом і завжди були готові прийти на допомогу, чим заслужили авторитет і повагу серед колег.

У цей знаменний день щиро бажаємо Вам, шановна Олено Сергіївно, міцного здоров’я,  невичерпних сил і енергії, бадьорості, творчої наснаги, довгих років життя, натхненної та плідної праці в ім'я лісової науки! Нехай життя завжди буде світлим і радісним, як цей святковий день, а щиросердечні вітання від рідних, друзів і колег додадуть життєвих сил в скарбничку вашої щирої і доброї душі!

За дорученням колективу,
директор УкрНДІЛГА,
член-кореспондент НААН,
доктор с.г. наук, професор
В. П. Ткач