Вітаємо з ювілеєм директора УкрНДІЛГА Ткача Віктора Петровича!

Щиро вітаємо директора Інституту, члена-кореспондента НААН України, Лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, Академіка та Віце-президента Лісівничої академії наук України, доктора с.-г. наук, професора Ткача Віктора Петровича з 65-річчям!

Ткач В. П. є умілим і талановитим організатором й керівником із майже 20-річним досвідом, видатним вченим у галузі лісівництва та лісознавства, визнаним в Україні та за її межами, активним громадським діячем і справжнім професіоналом своєї справи. Результати його праці щодо вивчення водоохоронної та гідрологічної ролі українських лісів, розробки нових ефективних систем лісоуправління, заплавного лісівництва та системного й програмно-цільового лісовирощування на водозбірній основі заслужено входять до скарбниці здобутків вітчизняної та світової лісівничої науки.

За роки плідної наукової діяльності загальний науковий доробок Ткача В. П. складає близько 250 наукових праць, зокрема 14 монографій. За цикл опублікованих наукових праць Указом Президента України йому присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки Він започаткував й активно розвиває свою наукову школу. Під керівництвом Ткача В. П. підготовлено когорту науковців, які з гідністю продовжують започатковані ним напрями наукових досліджень. Його заслужений і беззаперечний науковий авторитет у поєднанні з унікальними людськими якостями є взірцем відданого служіння на благо лісового господарства України.

У цей знаменний день бажаємо Віктору Петровичу Ткачу міцного здоров’я та довгих років життя, Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині, нових наукових звершень та успіхів у реалізації всіх починань! Нехай і надалі буде твердою віра, непоборною сила духу та плідною Ваша нелегка праця на благо Інституту, вітчизняної науки та держави!

Колектив УкрНДІЛГА