Вітаємо з Днем науки!

18 травня, у третю суботу місяця, наукова спільнота України відзначає професійне свято – День науки. Це свято вшанування наукових традицій і досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Саме перед вченими життя ставить складні, проте дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сьогодні без стрімкого розвитку науки та ефективного використання й впровадження результатів наукової діяльності неможливі економічний розвиток держави та зростання інтелектуального потенціалу нації. Щиро переконані, що, незважаючи на складний для України час, корифеї й їхні молоді талановиті наступники і надалі збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових наукових здобутків.

Тож з нагоди професійного свята вітаємо всіх науковців і бажаємо миру, злагоди, міцного здоров’я, безмежного щастя, благополуччя й добробуту, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів у всіх починаннях, творчих досягнень і нових звершень на науковій ниві!

Адміністрація УкрНДІЛГА