Вітаємо директора УкрНДІЛГА професора В. П. Ткача з Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава»!

22 грудня 2017 року відбулося засідання Вченої ради Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького, на якому був присутній заступник Голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. Він вручив  директору УкрНДІЛГА Віктору Ткачу Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава». Нагороду вручено за особисті заслуги у сприянні розбудови Харківського регіону, його науково-технічної сфери та піднесенні міжнародного авторитету Харківської області, успіхи в розвитку науки і освіти, активну професійну та громадську діяльність, значний внесок у зміцнення наукового, освітнього та промислового потенціалу Слобожанщини.

У своєму виступі Володимир Скоробагач відзначив високий професіоналізм професора Віктора Ткача, його організаторські здібності, відданість науковій справі та лісовому господарству.

У відповідь В. П. Ткач подякував Харківській обласній раді та особисто В. І. Скоробагачу за велику честь та високу нагороду й висловив сподівання щодо подальшої плідної співпраці між представниками лісівничої науки та органами місцевого самоврядування, зокрема у запровадженні та реалізації положень обласної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Харківщини» на період 2018–2022 рр., покликаної забезпечити розвиток лісового господарства, екологічну та ресурсну безпеку Харківщини в майбутньому.

Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає В. П. Ткача з цією почесною та цілком заслуженою нагородою й зичить подальших успіхів, творчої наснаги та нових наукових здобутків.

Прес-служба УкрНДІЛГА