Урочистості з нагоди Дня науки

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки. Від Харківської обласної держадміністрації науковців привітала голова ХОДА Юлія Світлична. Вона відзначила особливе місце харківських вчених у розвитку науки в Україні і наголосила на необхідності її міцної державної підтримки. Говорячи про підтримку науки на регіональному рівні, очільник області відзначила роботу зі створення кластерів та інших майданчиків для взаємодії наукових установ та підприємців, а також співпраці з іноземними колегами-науковцями. Також у своєму виступі Юлія Світлична відзначила як молодих, так і досвідчених вчених Харківщини.

Голова Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України Володимир Семиноженко у своєму виступі наголосив, що наука формує технологічний і гуманітарно-цивілізаційний простір країни та є запорукою сучасної розвинутої європейської держави.

Під час заходу були відзначені провідні та молоді науковці області, кращі студенти харківських вишів. Вони отримали відзнаки Харківської обласної держадміністрації, Національної академії наук України, дипломи студентам-переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Директор УкрНДІЛГА професор Ткач В.П. також був серед числа відзначених науковців і отримав з рук академіка НАН Володимира Семиноженка почесну грамоту Національної академії наук України за багатолітню плідну працю, особисті досягнення у професійній діяльності та вагомий внесок у популяризацію наукових здобутків. Колектив УкрНДІЛГА щиро вітає В. П. Ткача з нагородою та зичить подальших успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії й нових наукових здобутків.

Завершилися урочистості концертом Академічного симфонічного оркестру Харківської філармонії, який виконав для науковців класичні твори та популярні мелодії із кінофільмів.

(Фото взято із сайту ХОДА)

Прес-служба УкрНДІЛГА