Урочисті збори з нагоди професійного свята лісівників

13 вересня з нагоди Дня працівника лісу в УкрНДІЛГА відбулися урочисті збори колективу, на яких колег з професійним святом привітав директор УкрНДІЛГА Ткач В. П., заступник директора Висоцька Н. Ю., голова Товариства Лісівників України Гупал В. В., члени профспілкового комітету Солодовник В. А. та Дишко В. А. Директор наголосив на тому, що тільки науковий підхід допоможе розв’язати проблемні питання лісівничої галузі. Небайдужість, професіоналізм і любов до лісу сприяє його збереженню та примноженню. Ткач В. П. висловив подяку всім працівникам інституту, дослідної мережі та їхнім сім’ям, побажав міцного здоров’я, благополуччя, миру й добробуту, нових творчих здобутків.

Відбулося нагородження працівників відзнаками Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства Лісівників України та УкрНДІЛГА за високоефективну роботу та особистий внесок у розвиток галузі.

Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено Бойка О. П., Гриценяка В. В., Каіку І. В., Климка В. О., Коваль І. М., Лук’янця В. А., Назаренка В. М., Нейка І. С., Орлова О. О., Палійчука О. А., Повалія О. О., Скрильника Ю. Є., Чалого О. В., Якимця М. П., Ясинського К. В.

Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України отримав Сташко С. В.

Нагрудний знак «Почесний лісівник України» від Товариства Лісівників України отримала Мєшкова В. Л.

Гараненко С. А. та Бойка О. П. нагороджено Почесною Грамотою від Товариства Лісівників України.

Подяку Голови Товариства Лісівників України отримали Стахова П. П., Усцький І. М., Торосов А. С., Лось С. А.

Почесною грамотою УкрНДІЛГА нагороджено 47 співробітників та науковців УкрНДІЛГА.

Проес-служба УкрНДІЛГА