У Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся «Ярмарок вакансій-2018»

21 березня в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова (ХНУМГ) відбувся «Ярмарок вакансій-2018». Цей захід – унікальна можливість для студентів, майбутніх молодих спеціалістів зустрітися з представниками провідних установ, підприємств, організацій та компаній міста Харкова. Після урочистого відкриття заходу студенти ХНУМГ, випускники та всі присутні мали змогу відвідати виставки-презентації підприємств-учасників, ознайомитися із особливостями їхньої діяльності, відкритими вакансіями для молоді, вимогами до кандидатів.

На ярмарку були присутні представники близько 40 підприємств, установ та організацій, серед яких – ТОВ «Гідротехпроект», ПАТ «Харківметропроект», ПАТ «Харківський плитковий завод», готель «Вікторія», різноманітні інтернет-компанії тощо. Всі учасники заходу були відзначені Подякою від ректора університету. Під час ярмарку Харківським міським центром зайнятості був проведений семінар для всіх бажаючих на тему «Ефективне працевлаштування».

УкрНДІЛГА під час заходу репрезентували вчений секретар Кобець О. В. та директор ДП «Харківська ЛНДС» Мостепанюк А. А. Студенти, які навчаються на факультеті архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва за спеціальністю «Садово-паркове господарство», а також співробітники ХНУМГ виявили зацікавленість щодо напрямів наукових досліджень Інституту, вимог для прийняття на посади наукових співробітників, а також умов вступу до аспірантури. Сподіваємося, що серед молодих спеціалістів, яких готує університет, є такі, що поєднають своє майбутнє із УкрНДІЛГА.

Прес-служба УкрНДІЛГА