Презентація проекту комунікаційної стратегії Держлісагентства під час семінару-наради в Черкаському ОУЛМГ

16-17 травня 2019 року в Черкаському ОУЛМГ проведено семінар-нараду Держлісагентства України для працівників, відповідальних за звя’зки із засобами масової інформації. У заході взяли участь прес-секретарі з обласних управлінь та організацій безпосереднього підпорядкування Держлісагентству.

Нараду з вітальним словом відкрив Рутенко А. В., перший заступник начальника Черкаського ОУЛМГ. Далі про роботу прес-служб лісової галузі, про співпрацю з громадськістю доповіли голова Товариства лісівників України Марчук Ю. М. та керівник прес-служби Держлісагентства Колєчкін В. Ю.

Завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Держлісагентства Полякова Л. В. презентувала проект стратегії комунікації та співпраці Держлісагентства України з суспільством. Ця стратегія має на меті посилити конституційну спроможність ДАЛРУ найбільш повно та неупереджено інформувати громадськість про діяльність працівників лісової галузі, пояснювати проблеми лісового господарства, популяризувати та впроваджувати новітні технології щодо обмеження наслідків стихійних лих. Завдання комунікаційної стратегії – налагодження діалогу між лісівниками, екологами, деревообробниками для подолання непорозумінь, побудови конструктивної та взаємовигідної співпраці.

Міні-лекцію «Виклики, загрози, перспективи в інформаційному просторі країни. Медіакультура і сьогодення» для присутніх працівників прес-служб прочитав Набруско В. І., доцент кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Бабич М. Г., прес-секретар Товариства лісівників України анонсувала новий творчий конкурс на краще висвітлення лісової тематики у ЗМІ та соціальних мережах, ініційований Товариством лісівників України.

Далі прес-секретарі з Волинського, Вінницького, Тернопільського ОУЛМГ розповіли про особливості роботи з громадськістю та ЗМІ у своїх регіонах. До обговорення долучилися всі запрошені, обмінюючись досвідом та висуваючи пропозиції щодо покращення комунікації лісівників із суспільством та всередині галузі. Результатом семінару-наради стало обговорення, узгодження та остаточне затвердження стратегії комунікаційного розвитку галузі.

(Загальне фото взяте зі сторінки ДАЛРУ https://www.facebook.com/forestUKR/photos/a.1075618952574093/1564941916975125/?type=3&theater )

Прес-служба УкрНДІЛГА