Підведення підсумків спільної діяльності ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та МБФ «Наша Перспектива»

24.07.2018 року в ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» відбулося засідання щодо підведення підсумків спільної діяльності підприємства та Міжнародного благодійного фонду «Наша Перспектива» за І півріччя. Сторони співпрацюють на основі Меморандуму про спільну діяльність, що підписаний на початку 2018 року.

Т. в. о. директора підприємства Глод О. І., заступник директора з наукової роботи Тимощук І. В., президент фонду Капелькін В. В., директор фонду Дорошенко А. А. та науковці підприємства обговорили результати та підбили підсумки роботи в сфері грантової діяльності. Під час засідання проведено аналіз написання грантових заявок для отримання допомоги за проектами безпеки людини програми «КУСАНОНЕ» Міністерства закордонних справ Японії в сфері проектів «Навколишнє середовище», заявки для отримання фінансування у вигляді Кліматичних Ваучерів від ЄБРР, координатором програми яких виступає громадське об`єднання  Greencubator (м. Київ). Також обговорено участь у відкритті програми EU Association Lab – конкурсної програми нових ідей, які покликані надати імпульс для реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Протягом інтенсивної п’ятимісячної програми фахівці з українських міністерств спільно з представниками органів державного управління, бізнесу та громадянського суспільства працюватимуть над новими підходами для її реалізації. На засіданні наголошено на високому науковому та технічному рівні написання концепту та заявки для участі в цій програмі.

Слід зазначити, що ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» вже не перший рік прагне реалізувати себе як виконавця міжнародних грантових програм. Минулого року було подано заявку (спільно з НУБіП) на отримання гранту під назвою «Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014–2020» (дослідження Причорноморського басейну), співвиконавцями якого повинні виступити 5 європейських країн: Греція, Румунія, Молдавія, Болгарія та Україна. Нині проект перебуває на стадіях розгляду та затвердження грантодавцем.

Крім обговорення досвіду спільної роботи ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та МБФ «Наша Перспектива» за перші півроку, під час зустрічі було заплановано заходи для виконання в другому півріччі. Це, крім спільних заходів з підвищення рівня свідомості населення щодо культури перебування в лісі, участь у міжнародних семінарах, симпозіумах та тренінгах з отримання грантів та розроблення проектів для отримання коштів Європейського союзу в таких програмах як Horizon 2020, ERASMUS+ та ін.

ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»