Не стало завідувача кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин Білоцерківського національного аграрного університету Стадника Анатолія Петровича

На 71-му році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце науковця, педагога, щирої та світлої людини, чий вагомий внесок у лісівничу науку та справу підготовки висококваліфікованих фахівців для лісової галузі України важко переоцінити.

Протягом 1974–2007 років Анатолій Петрович працював в УкрНДІЛГА, загалом пройшовши шлях від аспіранта до доктора с.-г. наук, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреата премії НААН «За видатні досягнення в аграрній науці», академіка Лісівничої академії наук України, Почесного доктора Інституту агроекології і природокористування НААН, Почесного доктора з екології ІАП НААН, завідувача кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин Білоцерківського національного аграрного університету, провідного наукового співробітника Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України.

Колектив УкрНДІЛГА висловлює щирі і глибокі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу смерті Стадника Анатолія Петровича.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Анатолієм Петровичем, він назавжди залишиться високопрофесійним й енергійним ученим, працелюбним і принциповим викладачем, вихованою та чуйною людиною, яка вірно служила обраній справі та своїй Батьківщині. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях. Розділяємо разом з Вами біль утрати, сумуємо та підтримуємо у годину скорботи.

Вічна пам'ять!

 

Колектив УкрНДІЛГА
та його науково-дослідної мережі