Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи»

Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться 8 червня 2017 року об 11 годині у приміщенні Держлісагентства.

Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.

Під час відбору буде проведено:

  • тестування на знання лісового господарства України англійською мовою (школярам потрібно буде обрати правильну відповідь із 4-х варіантів);
  • перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики (школярам буде запропоновано переказати українською 2-3 абзаци англійського тексту лісівничої тематики);
  • усний тест англійською мовою (школярам буде запропоновано представитись та відповісти на 1-2 запитання).

Заявка для участі повинна містити інформацію щодо членів команди та відповідального працівника від школи та/або лісогосподарського підприємства.

Контактна особа в Держлісагентстві України: Любов Полякова +380506983543 та Ольга Клименко 2356748.

Довідка:

Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи. Перший – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий – змагання команд на міжнародному рівні. У 2017 році фінал конкурсу відбудеться в Угорщині.

На Міжнародному рівні буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

Умови проведення конкурсу та навчальний посібник щодо особливостей ведення лісового господарства Європи розміщено на сайті конкурсу http://www.ypef.eu/.

Прес-служба Держлісагентства