Міжнародна конференція «Збереження лісових генетичних ресурсів»

02 жовтня 2017 року в м. Гомель (Білорусь) в Інституті лісу НАН Білорусі розпочала свою роботу 5-та міжнародна конференція-нарада «Збереження лісових генетичних ресурсів», в якій взяли участь науковці з 18 країн світу, як-от Білорусь, Україна, Росія, Молдова, Польща, Німеччина, США, Турція та ін.

До складу міжнародного програмного та наукового комітету увійшов директор УкрНДІЛГА, член-кореспондент НААН, доктор с.-г. наук, професор В. П. Ткач У зазначеному заході від України також взяли участь директор ННІ лісового і садово-паркового господарства, член-кореспондент НААН, доктор с.-г. наук, професор П. І. Лакида, директор ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція», канд. с.-г. наук О. Г. Василевський, директор ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» А. А. Мостепанюк.

Учасники наукового форуму обговорювали питання захисту та підвищення стійкості лісів в умовах мінливості навколишнього середовища, а також проблеми практичного освоєння наукових досягнень зі збереження лісових генетичних ресурсів та можливості інноваційного розвитку в цій сфері.

За матеріалами сайту: http://gp.by/category/news/society/news162533.html

 

Прес-служба УкрНДІЛГА