Круглий стіл «Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року»

7 лютого 2019 року в  Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбувся круглий стіл з питання уточнення параметрів та задач «Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року».

У роботі Круглого столу взяв участь директор УкрНДІЛГА Ткач В.П., ректор ХНТУСГ ім. П. Василенка Нанка О.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Нездюр О.В., директор Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» Балюк С.А., директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НАН України Кириченко В.В., директор овочівництва і баштанництва НАН України Могильна О.М., директор Інституту тваринництва НАН України Руденко Є.В., директор Національного центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Стегній Б.Т., директор Державної дослідної станції птахівництва НАН України Катеринич О.О. Учасники засідання створили робочу групу щодо розроблення «Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року» та виступили з доповідями стосовно кожного її розділу.

Директор УкрНДІЛГА Ткач В.П. виступив з доповіддю «Уточнення завдання агролісомеліорації в регіоні з урахуванням змін клімату», в якій відзначив важливість лісових меліорацій для подальшого розвитку Харківського регіону.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про наміри, що забезпечує співпрацю та обмін досвідом між учасниками, взаємодопомогу та отримання позитивного результату, направленого на впровадження наукових досліджень в практичну роботу органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання.

(Фото з сайту http://www.khntusg.com.ua/uk/node/1055)

Прес-служба УкрНДІЛГА