ДП «Харківська ЛНДС» УкрНДІЛГА: впровадження нової технології вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою

4 квітня у конференц-залі Гутянського лісгоспу було проведено семінар-нараду на тему: «Вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою». У семінарі взяли участь начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Зінченко О.І., перший заступник начальника ХОУЛМГ Попов О.Ф., провідний спеціаліст лісових культур Тімко Ю.А., заступник директора Харківської лісової науково-дослідної станції Даниленко О.М., головні спеціалісти лісгоспу, лісничі всіх лісництв з помічниками. Даниленко О.М. виступив з доповіддю про технологію вирощування однорічних сіянців дуба звичайного, сосни звичайної, сосни кримської в контейнерах з агроволокна на відкритому полігоні, що була розроблена в УкрНДІЛГА.

За результатами наради спеціалістами лісгоспу було прийнято рішення впровадити технологію вирощування садивного матеріалу із ЗКС на своїх підприємствах.

ДП «Харківська ЛНДС»