Держлісагентство: у 2017 році зменшився обсяг заготівлі деревини на понад 400 тис. куб. метрів

За 2017 рік підприємствами галузі від усіх видів рубок заготовлено 15,9 млн куб. м деревини, що на 412 тис. куб. м (2,5 %) менше, якщо порівняти з 2016 роком. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Він також зазначив, що з цього об’єму на рубках головного користування заготовлено 7,3 млн куб. м, що становить 89 % від ліміту заготівлі 2017 року та є на 125 тис. куб. м меншим, ніж у 2016 році.

Окрім того, Володимир Бондар наголосив, що в 2017 році успішно започаткований продаж деревини на аукціонних торгах в електронній формі.

«Державним підприємством «ЛІАЦ» розроблено програмне забезпечення для проведення торгів. У 2018 році завдання – збільшити обсяги продажу деревини через електронну торгову площадку. Електронні торги – це той напрямок роботи, яким ми будемо йти і впроваджуватимемо його надалі. На мою думку, це єдиний напрямок, який забезпечує ефективне формування ціни і прозорі правила. Безперечно, всезагального впровадження електронних торгів не буде. Ми розуміємо проблематику малого бізнесу. Тому будемо впроваджувати поетапно, диверсифіковано і в кожному випадку враховуватимемо специфіку областей», – підкреслив заступник Голови Держлісагентства.

Нагадаємо, що у 2017 році відбулося відновлення лісів на площі 53,2 тис. га.

Новини за темою:

Необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування державним лісгоспам, - Володимир Бондар

Держлісагентство: GPS-трекери допоможуть посилити контроль за роботою рейдових бригад у лісі

Офіційний сайт: http://dklg.kmu.gov.ua

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/forestUKR

Прес-служба Держлісагентства